۰
روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی در سفر به استان آذربایجان غربی با مسئولان کارخانه قند ارومیه دیدار و گفت و گو کرد.
دیدار مدير عامل بانک كشاورزي با مسولان کارخانه قند ارومیه
به گزارش اخبار بانک به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان آذربایجان غربی، در این دیدار که روز دوشنبه 28 آبان در محل دفتر کارخانه قند ارومیه انجام شد، خدارحمی ضمن قدردانی از تلاش مسئولان و کارکنان کارخانه قند ارومیه به عنوان دومین تولید کننده بزرگ شکر در ایران، حمایت از تولید ملی و پشتیبانی مالی از پروژه های بزرگ کشور را از افتخارات بانک کشاورزی دانست و بر حمایت از مطالبات آتی چنین طرح هایی تاکید کرد.
 
بر اساس این گزارش، خدارحمی همچنین در این سفر از تعدادی از شعب بانک کشاورزی در استان آذربایجان غربی بازدید کرد تا از نزدیک  و بدون واسطه در جریان مطالبات مشتریان و میزان رضایتمندی آن ها از خدمات شعب بانک قرار گرفته و با کارکنان به گفت و گو بپردازد.
 
این گزارش می افزاید، مدیرعامل بانک کشاورزی در جریان بازدید از شعبه آقتاب ارومیه با مهدی پور مدیر مرکز جراحی آفتاب دیدار و گفتگو کرد. در این جلسه، مهدی پور از عملکرد بانک کشاورزی قدردانی کرد و خدارحمی نیز ضمن بر شمردن ویژگی های بانک کشاورزی از جمله امنیت بالای بانکداری الکترونیکی این بانک، حمایت از تولید محصولات غذایی متنوع ، تامین سلامت غذایی و ایجاد امنیت غذایی  را از جمله اهداف و رسالت بانک کشاورزی اعلام کرد.
 
شایان ذکر است بهنام شهدی مدیر شعب بانک کشاورزی در استان آذربایجان غربی، در این دیدارها روح اله خدارحمی را مشایعت می کرد.
تازه ترین اخبار