۰
۲
قائم مقام موسسه اعتباری ملل گفت: از مرداد سال گذشته که بنا به دستور بانک مرکزی رسیدگی به امور این تعاونی به موسسه ملل واگذار شد تاکنون، از مجموع ۴۰۰هزار سپرده‌گذار تعاونی وحدت، تنها ۸۰۰نفر تعیین تکلیف نشدند.
به گزارش اخبار بانک، محمد رضا مروجی رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری ملل در همایش "استراتژی نوین بازاریابی خدمات بانکی” که پنج شنبه و جمعه گذشته به همت ” موسسه اعتباری ملل” در هتل پارس مشهد برگزار شد گفت : تنها ۸۰۰سپرده گذار تعاونی وحدت تعیین تکلیف نشدند.
 
محمدرضا مروجی به سامان دهی تعاونی وحدت اشاره کرد و گفت: از مرداد سال گذشته که بنا به دستور بانک مرکزی رسیدگی به امور این تعاونی به موسسه ملل واگذار شد تاکنون، از مجموع ۴۰۰هزار سپرده‌گذار تعاونی وحدت، تنها ۸۰۰نفر تعیین تکلیف نشده و بقیه سپرده‌های خود را دریافت کرده‌اند.
 
 مروجی افزود: از این تعداد، حدود ۳۶۰نفر به‌طورکلی هیچ مراجعه‌ای برای تعیین تکلیف سپرده‌های خود نداشته‌اند.
 
وی درباره تعیین وضعیت نیروهای تعاونی منحل شده وحدت نیز گفت: به‌زودی هیئت تصفیه این تعاونی، در این باره تصمیم‌گیری خواهد کرد و نیروهایی که به موسسه ملل تکلیف شده است، با ایجاد شعب جذب می شوند و بقیه نیروها را هیئت تصفیه تعیین تکلیف می کند.
 
قائم‌مقام موسسه اعتباری ملل افزود: تعاونی وحدت حدود ۵۰۰میلیارد تومان تسهیلات به 33 هزار نفر پرداخت کرده بود که هیئت تصفیه این تعاونی و مدیران موسسه ملل درباره نحوه برگشت این تسهیلات، تصمیم می گیرند.
 
مروجی بابیان این که میزان رشد منابع موسسه اعتباری ملل سالانه بیش از ۳۰درصد است، ادامه داد: سال گذشته به دلیل مسائل پیش‌آمده، رشد منابع این موسسه منفی بود، ولی به همت نیروهای پرتلاش این موسسه در شش ماه ابتدای امسال، این رشد از حالت منفی خارج شد و به مثبت ۱۵درصد رسید و با توجه به میزان توفیقات، می‌توان برای رشد ۶۰درصدی منابع تا پایان سال هدف‌گذاری کرد.
 
برچسب ها: موسسه ملل
مشاهده نظر مخاطبان
بدرتوس
Austria
بدرتوس دومین موسسه بعد از میزان، هنوز بلاتکلیف! برای همدردی تمام مسیولین بانک مرکزی و نماینده های مجلس، و ... پنج سال پولشان را بدون سود ، بلوکه کنند، تا ثابت کنند، درک میکنند! به کدامین مرجع شکایت کنیم؟
مالباخته ارمان وحدت
Iran, Islamic Republic of
با سلام من سپرده گذار موسسه وحدت هستم واز نحوه پرداخت موسسه راضی نیستم هفتاد میلیون از اصل پول و حدود یک سال و چند ماه هم سود به ما پرداخت نشده برای ما مشخص کنن این پولی که از ما کم شده کجاست با این تبرم سرمایه موسسه ما هشت برابر شده بود نکه سود که ندادن هیچ اصل پول هم کم کنن لعنت بر ظالمین زور گو درود بر اخبار بانک
تازه ترین اخبار