۰
۱
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۵

کارت های بانکی در کنار موبایل نمی سوزند!

کارت های عابر بانک دیگر در کنار موبایل ها از بین رفته و نمی سوزند.
کارت های بانکی در کنار موبایل نمی سوزند!
 به گزارش خبرنگار اخبار بانک، تا چند سال پیش کارت های عابر بانک در صورتی که در مجاورت وسایل الکتریکی نظیر موبایل گذاشته می شد پس از چند روز کارت مورد نظر سوخته و دیگر قابل استفاده نبود.

 اما در چند سال اخیر با افزایش کیفیت کارت های عابر بانک دیگر این موضوع صادق نیست و کارتهای عابر بانک در صورت قرار گرفتن در صورت در مجاورت تلفن های همراه نیز نمی سوزند.

به جهت اهمیت این موضوع خبرنگار ما کارت عابر بانک صادره توسط یکی از بانکهای کشور را برای مدت بیش از دو ماه و نیم در مجاورت تلفن همراه خود قرار داده است.

 کارت عابر بانک در داخل کاور موبایل و در پشت قاب آن قرار گرفته بود.

 در حالی که بیش از دو ماه و نیم از قرار گرفتن کارت عابر بانک به صورت ۲۴ ساعته در مجاورت تلفن همراه می‌گذرد اما کارت مورد نظر هیچ اشکالی برای آن به وجود نیامده و همچنان در دستگاه های عابر بانک عملیات بانکی را انجام می دهد!

نکته جالب تر اینکه در طی ۸۰ روز گذشته که کارت عابر بانک در داخل کاور موبایل بوده است همه روزه تلفن همراه شارژ و از امواج وای فای نیز استفاده ‌شده است!
مشاهده نظر مخاطبان
حسین .نیشابور
Iran, Islamic Republic of
سلام .
یعنی واقعا مایه ی شرمساری است که موضوع به این مهمی که هرروزه با ان سر و کار داریم باید توسط خبرنگاران زحمت کش مورد بررسی قرار گرفته و آزمایش شود و به اطلاع مردم رسانده شود .
توصیه میکنم خبرنگاران عزیز راجع به سرطان و ام اس وهواشناسی هم تحقیق کنند شاید نتیجه ی بهتری از مسوولین بگیرند .
که حتما همینطور است .
با تشکر.
تازه ترین اخبار