۰
يکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۱

ساعات کاری شعب کشیک بانک آینده در ایام محرم

برای رفاه حال زائران محترم اربعین حسینی (ع)، تمامی شعب بانک آینده در استان های خوزستان، کرمانشاه و ایلام، از روز شنبه مورخ 05/08/1397، بصورت یک سره از ساعت 07:00 صبح تا ساعت 18:00، آماده خدمت رسانی به زائران و عموم مشتریان است.
به گزارش اخبار بانک، در ضمن؛ روز سه شنبه مورخ 08/08/1397، هم زمان با اربعین حسینی (ع)، شعب استان های خوزستان، کرمانشاه و ایلام بانک آینده، از ساعت 07:00 صبح الی 14:30، خدمت رسانی به زائران و عموم مشتریان را به انجام می-رسانند.
 
شایان ذکر است؛ تمامی دستگاه های خودپرداز شعب مذکور نیز برای دسترسی راحت مشتریان و استفاده از خدمات آنها، آماده سازی شده است.
 
بانک آینده به‌منظور تسهیل انجام عملیات منظم پول‌رسانی، خدمات مالی و پرداخت، ضمن برقراری کشیک فعال، به میزان کافی اسکناس مورد نیاز در ایام برگزاری راهپیمایی اربعین حسینی (ع) را نیز تأمین خواهد کرد.
 
با توجه به ابلاغ بانک مرکزی، هنگام برگـزاری مراسم اربعین حسیـنی (ع)، سقف برداشت نقدی از دستگاه‌های خودپرداز بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی، تا مبلغ پنج میلیون ریال، افزایش یافته است.
 
زمان اعمال افزایش سقف برداشت نقدی از دستگاه‌های خودپرداز تا سقف پنج میلیون ریال، از هجدهم مهرماه تا بیستم آبان ماه سال جاری خواهد بود.
تازه ترین اخبار