۰
۳
چهارشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹

سایپا مشتریان خود را رسما سر کار گذاشت

 
سایپا مشتریان خود را رسما سر کار گذاشت
از دقایقی پیش طرح فروش سایپا که صرفاً به صورت اینترنتی است آغاز شده اما ظرف یک دقیقه از باز شدن سایت سقف فروش مرحله‌ای بخشی از محصولات سایپا به اتمام رسیده است.

براساس اعلام شرکت سایپا طرح فروش خودروهای پراید 131، پراید 132، پراید وانت (سایپا 151)، تیبا بنزینی، تیبا 2 هاچ بک، ساینا، وانت نیسان تک سوز و وانت نیسان دوگانه سوز از 10 صبح امروز آغاز شده است. البته تجربه فروش‌های اینترنتی شرکت‌های خودروساز نشان می‌دهد شانس مردم در این خرید کم بوده و مشتریان به سختی می‌توانند محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

از دقایقی پیش این طرح فروش که صرفاً به صورت اینترنتی است آغاز شده اما ظرف یک دقیقه از باز شدن سایت سقف فروش مرحله‌ای بخشی از محصولات سایپا به اتمام و مشتریان باید رأس ساعت 10:15 دقیقه تلاش مجدد خود را برای پیش خرید خودرو انجام دهد.

 
2yeivyzky4ywkgmwtvfq.jpg


جوابیه سایپا/ هجوم 6 میلیون نفر به سایت سایپا

شرکت خودروسازی سایپا از هجوم 6 میلیون نفری به سایت فروش این شرکت برای خرید 50 هزار پراید، تیبا و ساینا خبر داد.
 
 شرکت خودروسازی سایپا در رابطه با فروش اینترنتی تعدادی از محصولات سایپا که از صبح امروز آغاز شده است اعلام کرد، " از همان دقایق نخست آغاز فروش خودرو در این طرح تا این لحظه حدود 6 میلیون نفر سایت را مشاهده و در آنِ واحد 700 هزار نفر خواستار ورود به سایت برای ثبت شده‌اند که ثبت نام این میزان تقاضا اصلاً امکان پذیر است.
براساس اعلام شرکت سایپا، برای مدیریت ثبت نام متقاضیان، فروش به صورت مرحله‌ای شده است به نحوی که سایت هر 15 دقیقه 10 ثانیه باز می‌شود تا آن دسته از افرادی که در سایت حضور دارند امکان ثبت نام پیدا کنند. این روال تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد. از مردم تقاضا می‌کنیم برای ثبت نام صبر داشته  و به سایت هجوم نیاورند."
مشاهده نظر مخاطبان
سامان
Iran, Islamic Republic of
این بازی جدیده!!! هر چی سعی کردم که وارد سایت بشم اصلا امکانپذیر نبود. اگه سایپا فقط میخوان به اشخاص خاصی ماشین بفروشه چرا مردم رو سر کار می زاره؟!!!!
رضا
Iran, Islamic Republic of
من خيلي راحت وارد سايت شدم و براي خودم و برادرم راحت خريد كردم.هيچ مشكلي هم در خريد نبود!
... رضا ساكن المان هستم !!!!؟؟؟البته خريدم در المان بود....
سامان
Iran, Islamic Republic of
واقعا تو آلمان، پراید سواری خیلی مزه میده!. برو خوش باش!
تازه ترین اخبار