۰
۵
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی استیضاح هیچ وزیری به صلاح کشور نیست و مانند این است که ضامن نارنجک تخریب اقتصادی کشور را به دست خود بکشیم.
به گزارش اخبار بانك، «معصومه آقاپور علیشاهی» امروز در گفت و گو با ایرنا افزود: طرح استیضاح های پیاپی سبب بی اعتمادی مردم به مسوولان می شود؛ پس برای بهبود اوضاع اقتصادی باید به دنبال راهکارهایی غیر از استیضاح باشیم.

به گفته وی، طرح موضوع استیضاح در شرایط کنونی مانند صحنه جنگی است که در آن دشمن به سرعت در حال پیشروی است اما دغدغه ما باز ماندن بند کفش یک سرباز است.

وی تصریح کرد: وزیر اقتصاد کارنامه خوبی داشته و برای رفع مشکلات اقتصادی کشور همه تلاش خود را کرد اما به دلیل نبود زیرساخت های لازم در 20 سال گذشته مشکلاتی وجود دارد که مقصر آن «مسعود کرباسیان» نیست.

آقاپورافزود: در شرایط فعلی باید بتوانیم کشور را حفظ کنیم و تعیین راهبرد همه جانبه از طرف دولت و مردم برای مقابله با دشمن، ضروری است. 
آقاپور از نمایندگان ملت خواست شرایط مردم و اوضاع اقتصادی را در نظر گیرد و از تصمیماتی که باعث بی اعتمادی مردم به مسوولان و ایجاد نارضایتی می شود، بپرهیزند.

به گزارش اخبار بانك، جلسه استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی یکشنبه هفته آتی (چهارم شهریور) در مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
 
مشاهده نظر مخاطبان
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
به صلاح خودتون یا طلاح مملکت؟!
Iran, Islamic Republic of
صلاح خودشون واجبتره از صلاح دید مردم هست
مزن لند شاپوک
Iran, Islamic Republic of
هرکسی امروز به فکر منافع خودش هست حتی................شما رجال
عباس
Iran, Islamic Republic of
به هیچ وجه با نظر این سرکار خانم موافق نیستم ایشان از شرایط جنگی صحبت میکنند در حالی که اصلا این شرایط را حس نکرده اند.
خانم آقا پور برای جنگیدن نیاز به مرد جنگی است نه یه مشت مسئول بی کفایت و متاسفم برای شما که در جایی نشستی و نماینده مردمی هستی که دغدغه های این مردم و نظام را با باز بودن بند کفش یک سرباز مقایسه میکنید.
اتفاقا اعتماد مردم اینگونه به نظام مستحکم میشه نه با ایجاد رانت برای نگه داشتن یک مسول ناکارامد
Iran, Islamic Republic of
عجب تحليل ابكي!!!!
تازه ترین اخبار