۰
۱
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵

وعده نوبخت برای کنترل بازار ارز

رئیس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه بازار ارز را کنترل می‌کنیم، گفت: دولت به زودی به تکانه‌ای که به بازار ارز وارد شده، فائق می‌آید.
وعده نوبخت برای کنترل بازار ارز
به گزارش اخبار بانک به نقل از ایسنا،محمد باقر نوبخت در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه برنامه‌های معیشتی جدیدی برای رفاه مردم داریم،گفت: طبق اعلام صندوق بین‌المللی پول، ایران با وضعیت کنونی هجدهمین اقتصاد جهان بوده و تا چند سال آینده نیز از کانادا و عربستان پیشی گرفته و به رتبه‌ پانزدهم خواهد رسید.   

وی پروژه‌ اتصال راه آهن میانه به بستان آباد و بستان آباد به تبریز را جزو مطالبات بجا و مناسب مردم این استان دانست که در سفر ریاست جمهوری به این استان در اولویت قرار گرفت و افزود: تنها ۲۰ کیلومتر از اتصالات و جوشکاری‌های این مسیر ناتمام مانده که امیدواریم در سفرهای بعدی با قطار به تبریز سفر کنیم.

نوبخت با اشاره به اعتبار ۴۵۰ میلیارد تومانی برای اتمام راه آهن بستان آباد به تبریز گفت: ۳۰۰ میلیارد از این اعتبار را به صورت اوراق و اسناد و از طریق وزارت راه پرداخت می‌کنیم و ۱۵۰ میلیارد تومان نیز برای اتمام پل‌های این پروژه مورد نیاز است که طبق برآوردها آن هم به صورت نقدی تامین می‌شود.
مشاهده نظر مخاطبان
امیر
Iran, Islamic Republic of
آقای نوبخت این بزودی که شما ازآن صحبت می کنید چه زمانی هست ؟
چند روزدیگه ؟
چند ماهه دیگه ؟
چند سال دیگه ؟
چندین دهه دیگه ؟
شما شغلت اینکه پول میگیری ماهانه سرکاربذاری 70 میلیون نفرو .
تازه ترین اخبار