۲
۲
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹
ادغام بانک ها/

بانک انصار فعلا از پروسه ادغام حذف شده است؟

به نظر می رسد ادغام تعاونی ثامن و بانک انصار فعلا پابرجا خواهد ماند.
بانک انصار فعلا از پروسه ادغام حذف شده است؟
به گزارش خبرنگار اخبار بانک، بنا بر گفته حیدری معاونت نظارتی بانک مرکزی بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح در یک بانک نظامی ادغام شده و با اصلاحاتی که انجام می‌شود بانک بهتری بوجود خواهد آمد.

بر اساس اعلام خبرگزاری ایسنا شنیده‌ها از این حکایت دارد که احتمالا ادغام ثامن و انصار که انجام شده فعلا پابرجا خواهد ماند.

 همچنین از سوی دیگر حکمت ایرانیان، قوامین، کوثر و احتمالا مهر اقتصاد در یک بانک بزرگ دولتی ادغام خواهند شد.
در نهایت نیز تمام بانک‌ها در یک مجموعه گرد هم خواهند آمد و یک بانک بزرگ تشکیل می شود و با این شرایط دیگر پیش بینی قبلی برای ادغام حکمت، قوامین و کوثر لغو می‌شود.

گر چه که این موضوع احتمالات مطرح شده و ممکن خواهد بود که در نهایت دچار تغییرات دیگری شود ولی به هر حال مساله مورد توجه این است که بانک مرکزی بارها اطمینان داده در هر شرایط هیچ خطری سپرده‌گذاران این بانک‌ها و موسسات را تهدید نکرده و سپرده‌های آنها از امنیت کافی برخوردار خواهد بود.

 این در حالی است که چندی پیش که موسسه ثامن با بانک انصار ادغام شد نیز هیچ اتفاقی برای سپرده‌گذاران نیفتاد و در آرامش فعالیت آن ادامه داد.
برچسب ها: ادغام بانک ها
مشاهده نظر مخاطبان
م عباسی
Iran, Islamic Republic of
لطف کنید بحث ادغام بانکهای نظامی روهرچه زودتر پیگیری کنید.خسته شدیم از این همه فرق بین حقوق ومزایا بانکهای نظامی (بخور ونمیر)بابانکهایی مثل ملت ومسکن وپاسارگادوغیره.ازاین همه ظلم.ممنون
ایزدی
Iran, Islamic Republic of
شما نمیخوان دست از سره بانکهای نظامی وردارین اخه بزارین کارشونو بکنن بانک انصار و ثامن جزو بانکهای بزرگ کشور بوده و هستن ضمن اینکه حق ثامن این اتفاقات براش نبود چون خودش میتونست تبدیل به یه بانک قدر بشه
تازه ترین اخبار