۱
۲
شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۱

۲بانک دیگر هم به «بله» پیوستند

با پیوستن بانک های مهر اقتصاد و صنعت و معدن، ۱۸ بانک و موسسه مالی تحت پوشش سرویس بانکی پیام رسان «بله» قرار گرفته‌اند.
به گزارش اخبار بانک، با پیوستن دو بانک مذکور به «بله»، اکنون امکان انجام خدمات بانکی از مبدا 18 بانک ملی ایران، سامان، ایران زمین، انصار، آینده، پست بانک، کشاورزی، شهر، حکمت ایرانیان، پاسارگاد، دی، پارسیان، ملت، سرمایه، تجارت، اقتصاد نوین، مهر اقتصاد و صنعت و معدن در این پیام رسان فراهم شده است و کاربران می توانند از کارت های این بانک ها به عنوان کارت مبدا استفاده کنند.

لازم به ذکر است، مهر اقتصاد هنوز عضو شبکه‌ی شتاب نیست؛ به همین دلیل امکان پرداخت و خرید با آن وجود ندارد و کارت ‌به ‌کارت تنها بین کارت‌های مهر اقتصاد با یکدیگر فعال است.

«بله» تنها پیام رسان بومی با قابلیت انجام خدمات بانکی است که علاوه بر دارا بودن قابلیت های ارتباطی دیگر پیام رسان ها، انواع خدمات بانکی از قبیل اعلام موجودی، خرید شارژ، عملیات کارت به کارت، پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت خلافی خودرو، پرداخت عوارض خروج از کشور و ... را نیز داراست.

همچنین کاربران «بله» می توانند در حین استفاده از فضای یک پیام رسان، همزمان درخواست پول نیز بدهند.

«بله» نخستین پیام رسانی است که زمینه انجام خدمات بانکی بر بستر شبکه های مجازی در کشور را فراهم کرده است. این پیام رسان با حمایت بانک ملی ایران توسعه یافته و امنیت آن توسط این بانک تضمین شده است.
اکنون بیش از یک میلیون و 900 هزار نفر کاربر، عضو این پیام رسان هستند.
مشاهده نظر مخاطبان
محمد
Iran, Islamic Republic of
سلام
کسی میدونه مهر اقتصاد کی شتاب میشه ؟؟
مازندرانی
Iran, Islamic Republic of
جریان شتر مرغ است گفتند پرواز کن گفت شترم گفتند بارببر سواری بده گفت مرغم اما تخم گذار نیستم واخر متوحه نشدم بانک یاموسسه خودم سپرده دارم خیلی خیلی راضی هستم یاد مدیر عامل گمانکری ونتاج بخیر راستی اولین بانک وموسسه بودو هست قطعی داد ومی دهد
تازه ترین اخبار