۰
۱۵ سهم با ظرفیت داد و ستد مثبت این هفته به همراه ۱۴ نماد خودرویی با اقبال زیاد از سوی یک کارگزاری پیش بینی شد.
پیش بینی ۱۵ سهم با ظرفیت داد و ستد مثبت در بورس
به گزارش اخبار بانک، در حالی بازار سهام طی هفته گذشته با نوسان مثبت و منفی به شاخص 112 هزار و 490 واحدی رسید که کارگزاری آبان برای وضعیت این هفته بورس اعلام کرد  اواخر بازار روز چهارشنبه با افزایش عرضه ها در اکثر گروه ها، بخصوص گروه های دلار محور و پیشروی فلزی، معدنی، پتروشیمی و پالایشگاهی مواجه شدیم تا جایی که اکثرا صف فروش و یا تا آستانه صف فروش شدن پیش رفتند.

از سوی دیگر، نحوه معاملاتی کاملا متفاوت گروه خودرویی را شاهد بودیم و اکثر نمادهای گروه با جهش قیمتی، مثبت شدند و با صف خرید و رشد قیمتی به کار خود پایان دادند. نحوه داد و ستدی که از شروع منفی اکثر گروه ها در این هفته (به جز گروه خبر محور خودرویی) حکایت دارد.

بنابراین به نظر می رسد تقاضای بالای گروه خودرویی به خبرهای برجام و بسته پیشنهادی اروپا مربوط می شد.
از معدود نمادهایی که در این هفته ظرفییت داد و ستد مثبت را دارند می توان به "فخاس، ذوب، کچاد، فنور، فولاژ، شیراز، شیران، شکربن، پارسان، شنفت، شدوص، زاگرس، ساینا، فارس و شخارک"  اشاره کرد.

در گروه خودرویی نیز انتظار شروعی مثبت و پرتقاضا را داریم که در این میان نمادهای "خساپا، خفنر، خموتور، خمحرکه، خاهن، خاذین، خمهر، خرینگ، ختراک، خزامیا، ورنا، خکار، خکمک و خدیزل" می توانند از اقبال بیشتری نسبت به هم گروهی ها برخوردار باشند.
 
تازه ترین اخبار