۰
پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۸

ساعات کار بانک پاسارگاد در ماه مبارک رمضان اعلام شد

بانک پاسارگاد ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات هم‌میهنان عزیز، ساعات کار ستاد و شعبه‌های خود را در این ماه مبارک اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک، تمامی شعبه‌های بانک پاسارگاد در تهران و شهرستان‌ها، در روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۶ بعدازظهر و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۳ بعدازظهر، کلیه خدمات بانکی را اعم از ریالی و ارزی به مشتریان عزیز ارایه می دهند.
 
بر این اساس، ساعت کار شعبه‌ قشم در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۵:۳۰ و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۸ الی ۱۲:۳۰ خواهد بود. ساعت کار شعبه کیش در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۵ و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۸ الی ۱۲:۳۰ خواهد بود، همچنین ساعت کار شعبه ستاره یزد در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶ بعدازظهر و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۸ الی ۱۳ بعدازظهر می باشد.

واحدهای ستادی بانک پاسارگاد مانند سابق، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ صبح الی۱۵:۳۰ بعدازظهر و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۲:۳۰ بعدازظهر آماده پاسخگویی به مراجعه کنندگان و پشتیبانی از شعبه‌های بانک هستند.
تازه ترین اخبار