۰
۱
پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸

اطلاعیه شماره ۴ یکسان سازی نرخ ارز

بانک مرکزی اعلام کرد:تمام پرداخت های مربوط به قراردادهای فاینانس (اعم از پیش پرداخت، بازپرداخت هزینه ها و غیره) از این تاریخ بر اساس نرخ جدید (در حال حاضر بر مبنای هر دلار 42000 ریال یا معادل آن به سایر ارزها) انجام خواهد شد.
اطلاعیه شماره ۴ یکسان سازی نرخ ارز
به گزارش اخبار بانک به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، در راستای اجرای تصمیم ستاد اقتصادی دولت مبنی بر یکسان سازی نرخ ارز و مدیریت بازار ارز، مطالب ذیل را در خصوص قراردادهای تأمین مالی (فاینانس) به اطلاع می رساند:

1. تمام پرداخت های مربوط به قراردادهای فاینانس (اعم از پیش پرداخت، بازپرداخت هزینه ها و غیره) از این تاریخ بر اساس نرخ جدید (در حال حاضر بر مبنای هر دلار 42000 ریال یا معادل آن به سایر ارزها) انجام خواهد شد.

2. در رابطه با فاینانس های مربوط به طرح های دولتی، ضروری است تمهیدات و هماهنگی های لازم با سازمان برنامه و بودجه و وزارتخانه ذیربط برای انجام پرداخت ها بر اساس نرخ فوق به عمل آید.

3.  در رابطه با طرح های ارز آور، مجری طرح موظف به تأمین ارز مربوطه برای انجام پرداخت‌ها می باشد.
 
برچسب ها: ارز بازار ارز
مشاهده نظر مخاطبان
امیر
Iran, Islamic Republic of
دولت دلار بانکی را از 2800 تومن به 4200 تومن رسوند بعد میگن ما دلار را گرون نکردیم دلالها تو بازار دلار را بالا بردن قیمت دلار بازار آزاد دست دلال هست دلار بانکی که خودتون قیمت گذاری میکنید چطوری به 4200 تومن رسید
تازه ترین اخبار