۰
۲
پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۹

پیش فروش سکه در شعب بانک ملی ایران

عرضه سکه از این پس در شعب بانک ملی ایران و با سررسیدهای متفاوت انجام خواهد شد.
به گزارش اخبار بانک به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، بر اساس اطلاعیه بانک مرکزی، به منظور ایجاد امکانات بیشتر برای متقاضیان پیش خرید، ودیعه و نگهداری سکه های خریداری شده پس از سررسید (موعدتحویل) به صورت امانت نزد بانک ملی ایران در صورت توافق بانک و خریدار نیز فراهم شده است.

علاوه بر این، در آینده نزدیک امکان جا به جایی و تبادل سکه های خریداری شده از طریق کارت سکه تحویل شده به متقاضیان به صورت الکترونیکی و از طریق دستگاه های خودپرداز بانک نیز میسر شده و از این طریق خطرات ناشی از جا به جایی و نگهداری سکه نزد متقاضیان کاهش خواهد یافت.
سررسید عرضه سکه در شعب بانک ملی ایران و قیمت های آن در ادامه آمده است:
 
 
سر رسید مبلغ (ریال)
یک ماهه 15.900.000
سه ماهه 15.400.000
شش ماهه 14.750.000
نه ماهه 14.100.000
یک ساله 13.500.000
18 ماهه 12.450.000
24 ماهه 11.600.000
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
در متن بیانیه آمده است که ودیعه و سکه ها نزد بانک ملی امانت خواهند بود ، مفهوم این ودیعه چیست چون اگر من پول سکه را طبق شرایط پیش خرید پرداخت کرده باشم دیگر این ودیعه نیست ، آیا در زمان سررسید خواهند گفت رقم پرداختی شما ودیعه بوده و حالا که شرایط بازار عوض شده قیمت ها طبق گفته رییس بانک مرکزی تعدیل میشود و شما باید اینقدر دیگر پرداخت کنید ?
سهامداربانک سرمابه
Iran, Islamic Republic of
نه هموطن، گفته در زمان تحویل اگردوست داشته باشیدمیتوانید همانجا به امانت بگذارید.و یااز طریق خودپرداز و کارت سکه به کسی منتقل کنید
تازه ترین اخبار