۰
۱
سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۴

پرداخت سود مناسب به سپرده‌های ارزی توسط بانک ملی

مدیرعامل بانک ملی ایران خبر داد: 360 شعبه ارزی بانک ملی ایران آماده پذیرش وجوه ارزی مشتریان برای سپرده گذاری و پرداخت سود با بالاترین نرخ در میان شبکه بانکی کشور هستند.
پرداخت سود مناسب به سپرده‌های ارزی توسط بانک ملی
به گزارش اخبار بانك به نقل از روابط عمومي بانك ملي، دکتر محمدرضا حسین‌زاده بر آمادگی بانک ملی ایران برای اخذ سپرده ارزی مشتریان و پرداخت سود مناسب به صورت ارزی تأکید و اعلام کرد: مشتریان و دارندگان ارزهای مختلف مانند دلار، یورو و درهم می‌توانند به شعب ارزی بانک در سراسر کشور مراجعه و وجوه ارزی خود را به صورت اسکناس نزد بانک ملی ایران سپرده‌گذاری کنند و بالاترین نرخ سود در شبکه بانکی را به صورت ارز دریافت نمایند و اطمینان داشته باشند هر زمان که بخواهند می‌توانند اصل و سود سپرده خود را به همان اسکناس تودیعی دریافت کنند. 

وی همچنین اعلام کرد: شعب ارزی این بانک آمادگی دارند با استفاده از شبکه وسیع شعب و واحدهای خارج از کشور و کارگزاران بانک ملی ایران، حواله‌های ارزی مشتریان را به اکثر نقاط دنیا ارسال کنند.
مشاهده نظر مخاطبان
حسام
Iran, Islamic Republic of
من در یکی از بانک‌های خصوصی سپرده ارزی دارم ولی ارز آن را به من نمیدن و میگن طبق مصوبه باک مرکزی باید به قیمت دولتی ریالش رو بگیری.
تازه ترین اخبار