۲
۷
بانک مهر اقتصاد در اطلاعیه‌ای در مورد طرح ادغام این بانک در بانک انصار اعلام کرد، متقاضیان خرید سهام این بانک می‌توانند سهام هشتمین بانک بزرگ کشور را از طریق بورس خریداری کنند.
واکنش بانک مهر اقتصاد به موضوع ادغام با دیگر بانک‍ها
به گزارش اخبار بانک، به دنبال طرح مجدد موضوع ادغام بانک مهر اقتصاد با سایر بانک‌ها و به جهت تنویر افکار عمومی، سهامداران و مشتریان محترم بانک موارد ذیل را به اطلاع می‌رساند.

بحث ساماندهی بازار غیر متشکل پولی و بانک‌های کشور جزء برنامه‌های اصلی در نظام بانکی بوده و پیگیری آن در دستور کار متولیان امر از جمله مجموعه بانک مهر اقتصاد به عنوان هشتمین بانک کشور و سهامدار عمده آن قرار دارد و سهام بانک مهر اقتصاد مانند تمام بنگاه‌های سهامی و بانک‌ها به طور مستمر در بورس عرضه و در معرض خرید و فروش قرار دارد که تابع قانون تجارت و قانون بورس انجام می‌شود.

اتخاذ تصمیمات غیر فنی و بدون رعایت ملاحظات کارشناسی، علاوه بر منافع سهامداران و ذینفعان، منافع ملی کشور را نیز با چالش جدی روبه‌رو خواهد ساخت؛‌ لذا انتشار هرگونه اخبار و موضوعات مرتبط قبل از انجام کامل بررسی کارشناسی و دقیق به صلاح نخواهد بود.

سهامدار عمده بانک به نمایندگی از طرف بیش از 180 هزار نفر سهامدار حقیقی دیگر، صیانت و حفاظت از منافع و منابع سهامداران، سپرده‌گذاران و مشتریان عزیز را رسالت اصلی خویش می‌داند و بانک مهر اقتصاد به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و شفاف‌ترین بانک‌های کشور به تمام متقاضیان خرید سهام این بانک مکرراً اعلام کرده که مانند قبل با رعایت قوانین تجارت و بورس می‌توانند سهام بانک را خریداری کنند و این موضوع را به اطلاع مراجع نظارتی نیز رسانده‌اند.
 
مشاهده نظر مخاطبان
کاربر
Iran, Islamic Republic of
کدوم سهام بانک عزیز، چرا همیشه جوری وانمود میکنی که اوضاع آرومه، تصمیم ادغام بالاخره اجرایی میشه اینو دیگه همه میدونن
Iran, Islamic Republic of
من نمیدونم چرا مهراقتصاد خودش رو تافته جدا بافته میدونه جوری واکنش نشون میده انگار اونها باید واسه بانک مرکزی تصمیم بگیرند با اینکار جز مشوش کردن وضعیت بانکها و زیر سئوال بردن اقتدار و تصمیم سران قوا و دولت عایدی دیگری ندارند.
Iran, Islamic Republic of
نه کنسله مطمعن باش ...
احمد
Iran, Islamic Republic of
اصلا بانکی به اسم مهر اقتصاد وجود نداره اگر وجود داری یک از دسته چکتو یا یک شماره از کارت شتابتو بزن چون زور دارن تابلو زدن ومردم بیچاره را به دام میندازن
Iran, Islamic Republic of
مهم رضایت عموم مردم از بانک مهر اقتصاد و بقیه چیزا مهم نیست بانکایی که دسته چک دارن و شتابن چه گلی به سر مردم زدن بانک مهر اقتصاد هشتمین بانک کشور و سیزدهم در بین ۱۰۰ شرکت برتر ایران از نظر سازمان مدیریت صنعتی بسه یا ادامه بدم بهتر بیشتر فکر کنیم و کمتر حرف بزنیم
همشهری
Iran, Islamic Republic of
مهر اقتصاد اصلا بانک نیست اگه بانک بود که جز شبکه شتاب بود!
Portugal
موسسه ملل هم شتاب هست ولی بانک نیست یه کم سواد بانکی خود را افزایش دهید لطفا
تازه ترین اخبار