۰
۱
بانک کشاورزی به منظور تسریع در پرداخت وجوه سپرده گذاران شرکت تعاونی ولی عصر رباط کریم، امکان ارائه خدمات مهرگستر در روز جمعه 25 اسفند در شعب تعیین شده این شرکت را فراهم کرده است.
بانک کشاورزی برای پرداخت وجه سپرده گذاران تعاونی ولیعصر جمعه باز است
به گزارش اخبار بانک به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، وجوه سپرده گذاران شرکت تعاونی ولی عصر(عج) رباط کریم براساس حروف الفبا از 14 تا 23 اسفند  در شعب تعیین شده این شرکت توسط بانک کشاورزی پرداخت می شود و از 23 تا 28 اسفند نیز همه روزه  برای سپرده گذارانی که به هر دلیل امکان مراجعه و دریافت وجه خود را نداشته اند، پیش بینی برای پرداخت به عمل آمده است.

بر اساس این گزارش، سپرده گذاران شرکت تعاونی ولی عصر(عج) رباط کریم  می توانند بر اساس زمانبندی ذیل، با در دست داشتن مدارک شناسایی برای تکمیل مدارک و اخذ کارت اعتباری  به شعب تعیین شده مراجعه کنند.

1- از حرف الف تا انتهای حرف ث در 9 روز کاری در شعبه ولی عصر رباط کریم به آدرس: رباط کریم- بلوار امام- جنب مصلی.

2- از حرف ج تا انتهای حرف ر در 9 روز کاری در شعبه سجادیه به آدرس: منطقه سه راه عادلان- سلطان آباد- جاده ساوه- دوازده متری امام سجاد روبروی کوچه سوم.

3- از حرف ز تا انتهای حرف ع در 9 روز کاری در شعبه ولی عصر نسیم شهر به آدرس: نسیم شهر- بعد از میدان هفت تیر- روبروی خیابان دوم

4- از حرف غ تا انتهای حرف ل در 8 روز کاری در شعبه قلعه میر رباط کریم به آدرس: منطقه سه راه عادلان- بلوار اصلی قلعه میر

5- از حرف م تا آخر در 9 روز کاری در شعبه صالحیه به آدرس: گلستان (صالح آباد) ابتدای شهر صالحیه.
 
مشاهده نظر مخاطبان
ثامن
Iran, Islamic Republic of
بانک مرکزی یا دادستان کل محترم، لطفا روزی هم برای پرداخت خرج شب عید فریب خوردگان موسسه ثامن تعیین کنید و این موسسه را الزام کنید حداقل مقداری از پول مردم را بدهد تا بتوانند شب عیدی شرمنده خانواده نشوند. آخر روزی 75 هزار تومانی که اکنون پرداخت می کنند چه دردی از ما دوا می کند؟ بیش از 9 ماه است صدایمان به جایی نرسیده است و کسی هم پاسخگو نیست. اگر این موسسه ورشکسته است چرا شعب آن باز است و برای جذب سپرده تبلیغ می کند؟ اگر نیست چرا پس انداز مشتریان را پرداخت نمی کند و با قلدری اختیار دارایی مردم را در دست گرفته است و حتی برای مشتریانش آنقدر احترام قایل نیست که اطلاع رسانی کند.
تازه ترین اخبار