۰
علیرغم وعده رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس مبنی بر حل مشکل تأخیر واریز تراکنش های کارتخوان هنوز این مشکل حل نشده است.
مشکل تاخیر واریز کارت خوان های فروشگاهی رفع نشده است
به گزارش خبرنگار اخبار بانک، چند روز پیش بود که محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگویی اعلام کرد تاخیر در واریز وجوه با استفاده از تراکنش دستگاه های کارتخوان فروشگاهی منتفی شده است.

 این در حالیست که مشاهدات میدانی خبرنگار ما در سطح شهر و همچنین پرسش از استفاده کنندگان از دستگاه های کارتخوان فروشگاهی حکایت از این دارد که این مشکل همچنان پابرجاست.

 به عبارت دیگر همچنان در صورتیکه خرید از طریق دستگاه پوز فروشگاهی صورت پذیرد مبلغ آن بامداد روز بعد به حساب فروشنده واریز خواهد شد.

 نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرده بود که رایزنی‌های ای را در این خصوص با بانک مرکزی داشته و توانسته مشکل فوق را برطرف کند.

 تاخیر مبالغ واریزی از طریق کارتخوان های فروشگاهی در چند روز گذشته نارضایتی بسیاری از بازاریان و کسبه را به همراه داشته است.

بر اساس اعلام مسئولان بانک مرکزی به دلیل امنیت بیشتر مبالغ واریزی با تاخیر ۵ تا ۲۴ ساعت به حساب مشتریان واریز می شود.

 اقدامی که باعث شده است اعتراض بسیاری از بازاریان و نیز کسبه که نیاز به فروش نقدی دارند را در بر داشته باشد.

 هم اکنون با وجود گذشت ۵ روز از وعده رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس برای حل مشکل تأخیر واریز از طریق کارتخوان های فروشگاهی مشخص نیست چرا مسئولان بانک مرکزی به این مهم توجه نکرده و همچنان مبالغ را با تاخیر واریز میکنند.
تازه ترین اخبار