۰
۱
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۸

پیش‌فروش سکه از 17 بهمن ماه

مدیرکل نشر و ریالی بانک مرکزی با اشاره به پیش‌فروش سکه از 17 بهمن ماه جاری، گفت: براساس آخرین تصمیمات، در هنگام ثبت نام به ازای هر سکه یک میلیون تومان علی‌الحساب دریافت می‌شود و در موعد تحویل سکه، مابه‌التفاوت آن از مشتری اخذ خواهد شد.
پیش‌فروش سکه از 17 بهمن ماه
به گزارش اخبار بانک به نقل از فارس، مسعود رحیمی با اشاره به تعویق دو روزه ثبت نام پیش فروش سکه، اظهارداشت: با توجه به اینکه بانک ملی عاملیت این کار را بر عهده گرفته است، این بانک برای هماهنگی بیشتر بین شعب خود، درخواست کرد روز شروع ثبت نام‌ها به 17 بهمن ماه موکول شود که مورد موافقت بانک مرکزی قرار گرفت.

وی درخصوص قیمت مدنظر بانک مرکزی برای پیش فروش سکه، افزود: امروز بعد از ظهر سازوکار پیش فروش نهایی خواهد شد، اما تصمیمی که تاکنون برای قیمت‌گذاری سکه اتخاذ شده است، دریافت علی‌الحساب یک میلیون تومان به ازای هر عدد سکه پیش فروش شده است.

مدیرکل نشر و ریالی بانک مرکزی تصریح کرد: بر این اساس قیمت نهایی سکه در روز تحویل و با توجه به قیمت سکه در بازار محاسبه و زیر قیمت از مشتری دریافت می‌شود.

به گزارش فارس، پیش فروش سکه با قیمت های پایین‌تر از قیمت بازار در موعد ثبت نام برای پیش خرید و در سررسیدهای سه، شش و نه ماهه و یک ساله انجام می‌شود.
 
برچسب ها: پیش فروش سکه سکه
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
پش فروش بقیمت بازار !!! چه جالب ! آن از حراج سکه واینهم از پیش فروش به قیمت نامعلوم ! آن از حذف دلار مسافران ومبادله ای و کاهش سیزده درصدی سود روز شمار بانکها وموسسات .... هر کس بگوید دولت مخالف افزایش قیمت دلار طلاست باید بعقل وخردش تردید کرد !!! حالا پیدا کنید جمشید بسم الله را
تازه ترین اخبار