۰
۱
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰

رونمایی از سامانه دیتامیت موسسه ملل

سامانه دیتامیت موسسه مالی و اعتباری ملل با حضور رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی و مدیرعامل این موسسه در هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت رونمایی شد.
به گزارش اخبار بانک، سید امین جوادی مدیر عامل موسسه ملل در این مراسم توضیح داد که دیتامیت یک سامانه بانکی جامع، مقیاس پذیر، چند زبانه، چند ارزی و سازگار با هر تقویمی (میلادی، شمسی و...) است و مطابق با بانکداری اسلامی طراحی شده است.

وی افزود: سامانه دیتامیت مجهز به طیف وسیعی از ابزارها و خدماتی است که بانک ها و دیگر موسسات مالی اسلامی را قادر می سازد تا تمامی عملیات بانکی خود را در قبال مشتری و دیگر درگاه های بانکی مدیریت کنند.

دیتامیت شامل فرآیندهای خرد بانکی، شرکتی و تجاری است. این سامانه همچنین امکان تبادل ارز، ضمانت نامه بانکی و عقودی مانند مضاربه، صدور اعتبار اسنادی، مشارکت و وکالت را فراهم می کند.

این سامانه قابلیت تسهیل کنندگی تراکنش های چند ارزی خودپرداز، تراکنش های کارت از طریق پوز، اینترنت بانک و غیره را تسهیل می کند.

در هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت سید امین جوادی مدیر عامل موسسه اعتباری ملل، اعضا محترم هيئت مديره، مدیران ارشد و متخصصين حوزه بانكداري الكترونيك موسسه اعتباری ملل حضور دارند.

ملل
 
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
آقا پس بقیه پول مردم که در وحدت سپرده کردن و ملل متولی آن هست چی شد که خود حیدری هم گفت از نظر دارایی کفاف بدهیشو میده.
تازه ترین اخبار