۰
۱
مردمی که دلارهای خانگی را برای فروش وارد بازار کرده‌اند، می‌گویند: پیش‌بینی می‌کنیم صحبت‌های فردای رئیس‌جمهور دلار را ارزان کند.
نرخ دلار که با ورود دلارهای خانگی به بازار، کمی آرام گرفت و از کانال 4700 تومان به کانال 4500 تومان بازگشت هم‌اکنون با قیمت 4645 تومان مقابل پاساژ افشار معامله می‌شود.

عامل اصلی گرانی دلار در بازار طی روزهای اخیر کمبود ارز نقدی در بازار بوده و صراف‌ها علت اصلی را کمبود تزریق ارز از سوی بانک مرکزی در بازار می‌دانند و می‌گویند: اگر بانک مرکزی وارد بازار می‌شد قیمت از 4700 تومان عبور نمی‌کرد.

اما صراف‌ها و فعالان بازار اذعان کرده‌اند که از ساعتی قبل دلار نقدی در بازار زیاد شده و همین امر موجب آغاز سیر نزولی قیمت‌ها در بازار ارز شده است!  فعالان بازار می‌گویند: کسانی که دلار نقدی را وارد بازار کرده‌اند، خانه‌دار هستند که دلارهای خانگی را وارد بازار کرده‌اند.

مردمی که دلارهای خانگی را از ساعتی قبل در بازار ارز فروخته‌اند می‌گویند: دلار را از 4000 تا 4200 خریدیم الآن می‌فروشیم تا ضرر نکنیم؛ این افراد می‌گویند: فردا رییس جمهور قرار است از تلویزیون با مردم صحبت کند و احتمالاً بعد از آن دلار ارزان شود.

هم‌اکنون صرافی‌ها دلار را با قیمت 4645 تومان، یورو را با قیمت 5850 تومان و پوند انگلیس را با قیمت 6520 تومان و درهم امارات متحده عربی را با قیمت 1285 تومان به مردم می‌فروشند.
منبع: تسنیم
مشاهده نظر مخاطبان
محمد
Netherlands
اخه بداد مردم برسید اکر ارز کران شود همه چیز کران میشود. این دولار لعنتی چی است که با ملت ما بازی میکنه. قیمت تومان انشا الله برود بالا. متسکرم.
تازه ترین اخبار