۰
۱
وزیر اقتصاد عدم واریز سود سهام عدالت مشمولان از زمان اعلام پرداخت ها را منوط به بررسی سازمان خصوصی سازی دانست و گفت: ۱۴ میلیون نفر هنوز شبای خود را اعلام نکرده اند.
توضیح وزیر اقتصاد درباره عدم واریز سود سهام عدالت
به گزارش اخبار بانک،مسعود کرباسیان درخصوص عدم دریافت سود سهام عدالت برخی مشمولان با گذشت 5 روز به مهر گفت: علت این امر را از سازمان خصوصی سازی جویا خواهم شد.البته ۱۴ میلیون نفر هنوز کد شبا را به سازمان خصوصی سازی و سامانه سهام عدالت اعلام نکرده اند که بر این اساس ممکن است برخی که هنوز سودی دریافت نکرده اند، در زمره این ۱۴ میلیون نفر باشند.
 
بنابراین گزارش، اگرچه رئیس جمهور روز دوشنبه هفته گذشته دستور واریز سود سهام عدالت را صادر کرده و از 19 دی ماه نیز کار واریز مبالغ به حساب بانک ها از سوی سازمان خصوصی سازی آغاز شده اما برخی بانک ها هنوز سود مشمولان را به شماره شبای آنها واریز نکرده اند.

زمانی که دولت اعلام کرد مشمولان کد شبا را به سامانه سهام عدالت اعلام کنند، رقابت فشرده و تنگاتنگی همراه با تبلیغات گسترده از سوی بانک ها آغاز شد و همه شعب بانکی بسیج شده بودند تا شماره شبای حساب هر کسی را که در بانک آنها گشایش حساب کرده از طریق پیامک یا اطلاع رسانی های متنوع صادر کنند. در حالی که اکنون با گذشت 5 روز برخی بانک ها هنوز سودی را به حساب مشمولان واریز نکرده اند.
مشاهده نظر مخاطبان
صدرالله رزمجو
Iran, Islamic Republic of
من و خانوادهام که شش نفره هستیم در تاریخ 9/1393 اقدام دوباره ثبتنام صحام عدالت کردیم پروندی ما در صحام کازرون می باشد ولی هنوز ان رابه صحام عدالت نفرستادن پروندی خیلیها در صحام عدالت کازرون مانده چرا ما باید انتضار امدن کارت صحام عدالت را بعد از گذشت چهارسال را بکشیم هنوز کارتی دریافت نکردیم لطفاا پیگیری فرماید
تازه ترین اخبار