۱
۵
بانک قرض‌الحسنه رسالت وعده پرداخت تسهیلات برای معرفی کنندگان این بانک به عنوان حساب واریز یارانه ها داده است.
وعده تسهیلات برای معرفی بانک رسالت جهت یارانه ها
به گزارش خبرنگار اخبار بانک، جذب منابع و نقدینگی سرگردان در جامعه توسط بانک‌ها و موسسات اعتباری همواره مورد تاکید مدیران آنها بوده است.

راه های جذب نقدینگی در شبکه بانکی به طرق مختلف صورت می گیرد و معمولاً دایره های توسعه بازار و نیز بازاریابی و تبلیغات نقشه بسزائی در این راه ایفا می کنند.

 بانک قرض‌الحسنه رسالت نیز دست به کار شده و در تازه ترین اقدام خود برای جذب نقدینگی وعده پرداخت تسهیلات به معرفی کنندگان حساب مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت به سایت بانک مرکزی به جهت واریز یارانه ها داده است.

 این بانک به مشتریان خود اعلام کرده است در صورتی که حساب بانک قرض الحسنه رسالت را در سایت بانک مرکزی به جهت واریز یارانه ها معرفی نمایند تسهیلات پرداخت می کند.

 در این اطلاعیه آمده است مشتریان می توانند با انتقال یارانه نقدی خود به بانک قرض الحسنه رسالت در طرح یارانا شرکت کرده و از مزایای آن بهره مند شوند.

 پرداخت تسهیلات به صورت قرض الحسنه وعده جالب توجهی است که می تواند بسیاری از مشتریان را برای معرفی حساب بانک رسالت به عنوان حساب واریز یارانه ها ترغیب نماید.

 بانک قرض الحسنه رسالت از جمله بانک های که با پرداخت تسهیلات بدون سود توانسته نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب و در زمینه بانکداری بدون ربا نقشی مهم را ایفا نماید.
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
اگر به کارکنانش آموزش دهد تا با مشتریان محترمانه و حرفه ای برخورد کنند خوبست
نادعلی نعمتی یارفی
Iran, Islamic Republic of
متشکرم
قاسم
Iran, Islamic Republic of
سلام ،من رفتم بانک پیگیر این مطلب گفتن همش الکیه وفقط برای تبلیغات هست
جاهد
Iran, Islamic Republic of
سلام۰من حساب باز کردم یارانه به بانک رسالت انتقال دادم الان مراجعه میکنم بهم می گند بخشنامه آمده وام برای حساب یارانه ندهید کلی حرف که خودتون ما گفتید،جواب قانع کننده ندادن
حسین اسمعیلی نژاد
Iran, Islamic Republic of
سلام . از لحاظ واریز یارانه عالیه.ساعت 2 بعداز ظهر زودتر از همه بانکها یارانه واریز میشه
تازه ترین اخبار