۰
۳
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۴

وام ازدواج 20 میلیون تومان می‎شود؟

اخبار بانك: در جریان بررسی لایحه بودجه ۹۷ در یکی از کمیسیون های مجلس پیشنهادی مطرح شد که وام ازدواج به ۱۵ میلیون تومان افزایش یابد.دولت پیش قدم شد و وام ۱۵ میلیونی ازدواج را مصوب کرد. حال خبر از پیشنهاد افزایش وام ازدواج به ۲۰ میلیون تومان از مجلس به گوش می رسد.
وام ازدواج 20 میلیون تومان می‎شود؟
به گزارش اخبار بانك به نقل از تسنیم، هنوز دو سه روز از مصوبه دولت و دستور رئیس جمهور برای افزایش وام ازدواج به 15 میلیون تومان نمی گذرد که نایب رئیس اول کمیسیون تلفیق بودجه مجلس از بررسی پیشنهاد افزایش وام ازدواج هر یک از زوجین به بیست میلیون تومان در جلسات آتی کمیسیون متبوعش خبر داد.

رحیم زارع  درباره موضوع افزایش وام ازدواج گفت: یکی از دغدغه های نمایندگان مجلس تسهیل شرایط ازدواج جوانان کشور است و در این راستا پیشنهادی به امضای نمایندگان مجلس رسیده تا وام ازدواج هر یک از زوجین 20 میلیون تومان شود.

نایب رئیس اول کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی افزود:ان شاءالله پیشنهاد افزایش وام ازدواج در جلسه کمیسیون تلفیق بودجه در جریان بررسی تبصره 16 لایحه بودجه مطرح می شود.

این در حالی است که پیشنهاد افزایش وام ازدواج به 15 میلیون تومان هم قبل از تصویب دولت و دستور رئیس جمهور، در جریان بررسی لایحه بودجه 97 در کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح شده بود، ولی دولت پیش قدم شد و قبل از طرح این پیشنهاد در تلفیق یا صحن، خودش این وام را مصوب کرد.

بنا بر اعلام وزیر اقتصاد، پرداخت وام 15 میلیون تومانی ازدواج از سال 97 آغاز می شود.

حال باید منتظر ماند و دید، آیا کمیسیون تلفیق مجلس بار دیگر مبلغ وام ازدواج را افزایش می دهد تا این مصوبه به نام مجلس ثبت شود.
برچسب ها: وام ازدواج
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
لطفا پولهای بدرتوس را بدهید
Iran, Islamic Republic of
سنگ بزرگ نشانه نزدن است 20 میلیون ها بدهید به تولید کنندگان تا مزدوجین کالا بخرند داخلی از نوع مرغوبش تا تولید پا بگیره
ابوالفضل
Iran, Islamic Republic of
بااین 20میلیون جوانها بدون عروسی میتوانندخونه اجاره کندولوازم منزل بخردوخودشان می دانند با این پول چکارکنندبدهند زن وشوهر هرطوری میخواهندخرج کنندطرف خودش میداندچه وسایلی بخرد یا نخرد.
تازه ترین اخبار