۳
۶
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۵

پایگاه خبری " اخبار بانک " تغییر چهره داد

تغییر چهره پایگاه خبری اخبار بانک پاسخی به خواسته‌های مخاطبان محترم و نیر در جهت به روز شدن این پایگاه خبری است و حالا با چهره ای جدیدتر و امکانات کامل‌ و مخاطب محور نسبت به گذشته طراحی و فعال شده است.
از زمستان سال 89 که گام در راه اطلاع رسانی مستقل و پویا در حوزه بازار پولی و مالی گذاشتیم، همواره سعی کرده ایم با محتوای کیفی و نیز طراحی گرافیکی سایت نیاز مخاطبان محترم را پاسخ دهیم.

در طول این سال ها شما بعنوان صاحبان اصلی این پایگاه خبری با نظرات سازنده خود ما را در این راه یاری داده اید و تغییر چهره سایت نیز در جهت تامین نظرات شما مخاطبان همراه است.

اکنون پایگاه خبری اخبار بانک(akhbarbank.com) پس از بررسی های بسیار، چهره ای تازه به خود گرفته است.سعی کرده ایم حداکثر خواسته شما مخاطبان محترم را با تغییرات صورت گرفته تامین کنیم.

سایت اکنون دارای چهره ای به روز تر، فونت خواناتر، قابلبیت نمایش کامل در دستگاههای تلفن همراه، تبلت و غیره و نیز سادگی شده است.سعی شده با پیکر بندی جدید حوزه های دیگر خبری را نیز پوشش دهیم.افزوده شدن بخش اقتصاد نیز در همین راستاست.

هر چند باز هم معتقدیم که راه درازی برای تامین خواسته به حق شما مخاطبان گرامی داریم و قطعا همچنان نیازمند یاری و همدلی شما عزیزان هستیم.
  با تشکر گروه رسانه ای اخبار بانک
 
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
تبریک . به خاطر ِهم گرافیک و هم فونت زیبا.
Iran, Islamic Republic of
مبارک باد زیبایی صورت؛ مبارک تر باشد زیبایی عملکرد!
حكيمي
Iran, Islamic Republic of
باسلام وتبريك از تغيير جديد چهره اخبار بانك البته خيلي بهتر شده ولي همانطوريكه گفتيد هنوز نياز به بعضي تغييرات در جهت بهبود هستيد...هنوز مطالب كمي در هم ودسته بندي درستي ندارد كه بدون شك در جهت ارايه بهتر تلاش خواهيد كرد.
United States
اخبار بانک بی زحمت وضعیت کارمندان بیکار شده تعاونی منحله فرشتگان در کاسپین رو هم پیگیری کن
علی
Iran, Islamic Republic of
ممنون.که پیگیر مشکلات سپرده گذاران موسسات مالی بودید..و اخرین خبرها را درج میکردید...........ما همچنان با شما خواهیم ماند...............به امید فردایی بهتربرای اخبار بانک...........
مال باخته
Iran, Islamic Republic of
اخبار بانک پیگیری کنه سود بر گشتی چند درصد محاسبه میشه تو فرشتگان اصلا پرداختی هست یانه کارمندها کاسپین میگن سود برگشتی بادرصد کمتر پرداخت میشه
تازه ترین اخبار