۰
۳
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۹

تمام متهمان پرونده ثامن‌الحجج آزاد شدند

سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران می‌گوید تمام متهمان پرونده شرکت تعاونی اعتبار ثامن‌الحجج با تودیع وثیقه از زندان آزاد شدند.
خبرگزاری تسنیم: محسن افتخاری درباره آخرین وضعیت پرونده شرکت تعاونی اعتبار ثامن‌الحجج گفت: زمان محاکمه هنوز مشخص نشده و همچنان دادگاه مشغول انجام تشریفات دادرسی و ابلاغ است.

سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران با بیان اینکه در این بخش از پرونده که در دست رسیدگی دادگاه است، حدود ۳۵۰ شاکی وجود دارد افزود: تمام بخش‌های این پرونده به دادگاه نیامده و بخشی از آن همچنان در دست رسیدگی دادسراست.
افتخاری تصریح کرد: البته با توجه به اینکه عده‌ای از سپرده‌گذاران، تعیین تکلیف و سپرده‌های خود را پس گرفته‌اند، بعید است شکایت کنند.
سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران درباره متهمان این پرونده نیز گفت: فعلاً تمام متهمان پرونده با صدور قرار وثیقه و تودیع آن، خارج از زندان هستند.
آن طور که پیشتر غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران گفته، حجم مالی پرونده شرکت تعاونی اعتبار ثامن‌الحجج، چیزی حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان است که تا امروز بخش زیادی از سپرده‌های مردم با تعیین بانک عامل، پرداخت شده و بخشی نیز باقی مانده است.
مشاهده نظر مخاطبان
قاسم جلینی
United Kingdom
مبارکه
غلی دبل آپارتمانی
سلام
خوش بحال غلی آپارتمانی......الان غلی باتوجه به این خبر آپارتمانهاشو اضافه میکنه.....
حمید
اقی سرپرست دادگاه اسلامی بله پولمان را گرفته ایم بعد دوسال به پولمان رسیدیم ما قرداد داشتیم که بالای ان نوشته بود تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی چرا شکایت نداشته باشیم پس سود پولمان در این دوسال چی میشود این حق الناس است
تازه ترین اخبار