۰
۷
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۳
با حضور در صدای سپهر

مدیر عامل بانک صادرات به پرسش های هموطنان پاسخ داد

اخبار بانک: ​مدیر عامل بانک صادرات ایران با حضور در صدای سپهر به پرسش های هموطنان و مشتریان در خصوص مسایل بانکی پاسخ داد.
به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، سیاوش زراعتی روز پنج شنبه با حضور در  مرکزصدای سپهر که با کد ٠٩٦٠٢ از سراسر کشور قابل دسترس است، به صورت مستقيم پاسخگوي پرسش های هموطنان گرامی بود.
 
 
 

مدیر عامل بانک صادرات ایران از بدو انتصاب ضمن تاکید بر  عملیاتی شدن  شعار محوری مشتری مداری ،ایجاد ساختار منعطف برای تبیین خدمات و رویکردهای جدید این بانک مردمی و فراهم کردن بستر مناسب  برای استفاده از دیدگاه های مشتریان را  در دستور کار قرار داده است. 

 
 
 

شایان توجه است: این بانک به منظور برقراری رابطه تعاملی با ذینفعان و تکریم شأن و مقام آنها، از سال ٨٨ نسبت به راه اندازی حوزه صدای سپهر اقدام کرد که در این مرکز کارشناسان بانک صادرات  به صورت شبانه روزی پاسخگوی پرسش های مردم هستند. و به طور متوسط روزانه پاسخگویی حدود ٣ هزار تماس مردمی می باشند. همچنین مشتریان می توانند ضمن تماس با ٠٩٦٠٢ از خدمات متنوعی نظیر، تلفن بانک، پرداخت قبوض، اطلاعات شعب و ... برخوردار شوند.

 
 
 

گفتنی است، این بانک به منظور افزایش میزان رضایت مندی مشتریان مطابق برنامه از پیش اعلام شده در دوران مدیر عامل جدید بنا به سیاست ابلاغی وی تا پایان سال مدیران ارشد و میانی بانک با حضور در حوزه صدای سپهر پاسخگوی سؤالات مردم خواهند بود.

مشاهده نظر مخاطبان
امین
سلام شما را بخدا پول سپرده گزاران میزان را بدهید روانی شدیم
مردم
از هزار نفری که سوال دارند 999 انها سپرده گذار میزان می باشند. شما نه در حرف در عمل مشکل انها رو هر چه زودتر حل کنید. انها همه انسان هستند و از همه مهمتر هم وطن هستند.
بابا میزان رو دریاب
با سلام خدا را گواه ميگيرم كه ابرويم با ٥سر عايله به خطر افتاده به هر چي كه مي پرستين پولمان را بدهيد
محسن
اون موقعی که داد میزنن اینها مجوز ندارن طمع نکنید به خاطر سود بالاتر در این موسسات سپرده نمایید با بدترین برخورد طرف را همراه میسازید حالا جواب اشتباه شما را باید دیگران بدهند..
محمود
پس شما میگوید مواد مخدر هم ازاد باشه .بعد بگویید بده استفاده نکنید .شما میگوید در کشور فیلمهای غیر فرهنگی ساخته بشه بعد بگوید نگاه نکنید .شما می گویدمواد غذای غیر بهداشتی توزیع بشه بعد بگوید این مواد رو استفاده نکنید و .........غیره
Germany
خوشحال شدیم ک لگانی رفت وشمامدی شماهم واسه ما میزانیها کاری نکردی.اخه نقل وانتقال هم تمام شدچرااعلام نمیکنید..بترسیداروزمبدا که درهمین دنیاست.مامقصرنیستیم ماگول ارم میزانراخوردیم
تازه ترین اخبار