۰
۵
اخبار بانک: بانک مهر اقتصاد در بخشهایی از سایت اینترنتی خود، از نام موسسه مالی و اعتباری استفاده می کند!
بانک مهر اقتصاد هنوز خود را موسسه مالی و اعتباری می داند!+عکس
به گزارش خبرنگار اخبار بانک، بانک مهر اقتصاد حدود دو سال پیش بود که به یکباره نام خود را از موسسه مالی و اعتباری مهر به بانک مهر اقتصاد تغییر داد.

این بانک این اقدام خود را با تغییر تابلو های سردرب شعب خود آغاز و سپس در تبلیغات رسانه ای، تلویزیونی، بیلبوردهای شهری و ... این تغییر نام را انجام داد.

البت هنوز هم نمی دانیم باید این نهاد مالی بزرگ با بیش از ۸۰۰ شعبه را موسسه مالی و اعتباری بدانیم یا بانک!

این بانک در هنگام واریز وجه از طریق کارت عضو شبکه شتاب به حساب اشخاص در بانک مهر اقتصاد از عبارت موسسه مالی و اعتباری در توضیحات شرح واریزی استفاده می کند!

همانطور که در تصویر زیر می بینید و در قسمت توضیحات ردیف ۱ و ۲ که دو فقره واریزی از طریق کارت های عضو شبکه شتاب انجام شده است در انتهای توضیحات از عبارت موسسه مالی و اعتباری توسط بانک مهر اقتصاد استفاده شده است!گرچه اعلام شده که مراحل بانک شدن مهر اقتصاد روز ها و ماه های آخر خود را طی می کند اما به نظر می رسد با توجه به عدم فروش سهام در فرابورس روند اعطای مجوز زمان بر باشد.
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
چشم بانک مرکزی روشن وقتی هنوز مجوز بانک نداردچطور تابلو خودرا عوض کرده ؟؟؟ دوستان ناراحت نباشید این هم میزان دوم
رضا
ّانک مهر اقتصاد فقط روی کاغذ مجوز نداره !
Iran, Islamic Republic of
پشتش گرمه چون چند ساله که تابلوی بانک داره ولی بانک نیست
امین
طی استعلام از بانک مرکزی بانک مهر اقتصاد در مرحله فروش سهام و مرحله نهایی مجوز رسمی از بانک مرکزی است.
بانک مهراقتصادتنهابانکی است که ازدوازده ماه سال یازده ماهش راتسهیلات به مردم پرداخت می کند وتاکنون بحرانهای زیادی راپشت سرگذاشته وپشتوانه خیلی قوی داره داشتن ویانداشتن مجوزهم براش مهم نیست مردم اعتمادکامل به پرسنل دل سوزاین بانک دارند
تازه ترین اخبار