۰
۹
دوشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۰
سهام های غیر بورسی در هفته ای که گذشت؛

سهامداران پدیده راضی تر از سهامداران تبرک و پردیسبان

اخبار بانک: در هفته ای که گذشته سهامداران پدیده نسبت به دو سهام غیر بورسی مهم دیگر یعنی تبرک و پردیسبان راضی تر بودند.
سهامداران پدیده راضی تر از سهامداران تبرک و پردیسبان
به گزارش «اخبار بانک»، گره کور سهام های شرکت های سرمایه گذاری غیر بورسی پدیده شاندیز، تبرک، و پردیسبان این هفته نیز گشوده نشد.

البته شرکت پدیده شاندیز سهامدارانی راضی تر از دو مجموعه بزرگ دیگر دارد و مطابق وعده داده شده توسط محسن پهلوان، مدیرعامل مجموعه در روز میلاد حضرت علی (ع) سهام سهامداران به عنوان جایزه همراهی معادل ۱۰ درصد افزایش پیدا کرد.

این شرکت همچنان از تبلیغات منع شده و البته با راه اندازی جایزه استثنایی هر شب پژو ۲۰۶ به خریداران مجموعه های پدیده نظیر هایپرمارکت، شهر رویایی پدیده و ... توانسته ععداد زیادی مشتری به سوی خود جلب کند.

در هفته گذشته یک مصاحبه نیز از پورمختار رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی بر روی خروجی پایگاه های خبری با این عنوان که در پرونده پدیده شاندیز به نتیجه ای نرسیده ایم قرار گرفت که سهامداران را نسبت به رفع مشکل این شرکت امیدوارتر کرد.

شرکت تبرک با برند بسیار معروف خود قدم در راهی گذاشت که به نظر بیشتر از اینکه سودی نصیب سرمایه گذاران و مدیران خود کند بیشتر بی اعتباری و زیان به همراه داشت.

این شرکت این هفته نیز نتوانست سهامداران خود را راضی کند و همچنان روند بازخرید سهام به کندی پیش می رود و به نظر می رسد مشکل این شرکت در بازخرید سهام سهامداران به این زودی ها حل نشود.

شرکت پردیسبان دیگر شرکتی که سهام هایی را به جهت سرمایه گذاری و کسب سود و نقدینگی به سهامداران واگذار کرده است.

البته بسیاری از سهامداران این شرکت در تهران و مشهد مستقر هستند و سایر شهرها کمتر درگیر این شرکت سرمایه گذاری شده اند.

در هفته گذشته مدیران این مجموعه نیز رفت و آمد هایی را به دادگاه مشهد داشته اند ولی همچنان سهامداران نسبت به روش بازخرید سهام ناراضی هستند.

دو شرکت ابرده و گرند نیز همچنان در مشهد بدون سر و صدا مشغول فعالیت و خرید وفروش سهام هستند و به نظر می رسد این دو شرکت با استفاده از تجربیات و نگرانی هایی که برای مجموعه های بزرگ پدیده، تبرک و پردیسبان بوجود آمد توانسته اند مسیر خوبی را در پیش بگیرند.
مشاهده نظر مخاطبان
پدیده چیزی جز آبادانی خراسان و مشهد نداشت اما دریغ که مسوولان تیشه به ریشه اش زدنند
خراسان هیچ موقع پیشرفت نمیکنه. این از پدیده، اون از موسسه ی مالی بخاطر شایعات و.... خلاصه و خلاصه خراسان هیچ وقت پیشرفت نمیکنه چون اونقدر در خراسان و به ویژه مشهد هستند که تا مجموعه ای میخواد رشد کنه به هزاران علت سنگ جلو اش میندازن

بازم خدا رو شکر به موجهای آبی مشهد نگفتند کلاهبردار، والا از این جماعت بعید نیست...........
الان 27 فروردین 95 هستش و رو سیاهی موند واسه ذغال خدا رو شکر تبرک تنها شرکتیه که یا تسویه کرده و یا سهامش توی فرابورسه با قیمت پایه که میره بالا از صد تومن الان 121 تومنه
Iran, Islamic Republic of
شركت پديده و موسسه ميزان وضعيت فراخوبي داشتند
ولي متاسفانه دولت فعلي به دليل اين كه مردم . پولشان را در بورس و بانكهاي دولتي نمي گذاشتند . عامدانه و ناجوانمردانه آنان را با پراكندن شايعات و همدستي بانك مركزي خود . به سقوط كشاند
و سرمايه هزاران خانوار خراساني را نابود كرد
خداوند از آنان نگذرد
آمين
الهى امين
حسین
مسئولان قضایی در مشهد با یک حرکت نسنجیده چنان ضربه ای به اقتصاد مشهد زدند که فکر نکنم حالا حالاها درست بشه.این دمینوی رو که راه انداختن در اینده نزدیک افراد و موسسات بیشتری رو غرق میکنه.خدا خودش به خیر بگذرونه.
جالبه که مسوولان ارشد مردم رو به بدبختی میندازن و راحت سکوت میکنند
مهم اینه که ما مردم میدونیم مسبب بدبختی مردم خراسان چه کسانی هستند و این از خاطره ی ما فراموش نمیشه
حسین
به نظر من نامرده کسی که به یکی از نمایندهای فعلی در دور بعدی مجلس حتی یک رای بده چون اینها هیچ قدمی برای نجات میزان و1دیده که باعث ابادانی مشهد میشدند کاری انجام ندادهند از نمایندگان اذربایجان و اصفهان یاد بگیرند
مدیر
هر کی درست کار میکنه و به مشتریها و سهامدارهاش سود میده سریع زیر پاهاش رو خالی میکنن و در مقابل کاری به کار دزدان و اختلاس گران ندارند.واقعا عجیبه.
مدیر
از برخورد بی مسولانه ی مسولان واقعا متاسفم.همه چی رو خراب کردن و خودشون رو کنار کشیدند.
تازه ترین اخبار